ph
ph
ph
ph
ph
ph ph
Rýchle menu

Hlavná stránka
Rady lekára
Výmenné miesta kyslíkových patrónov

ph
ph  

ph
Webáruház
ph
ph ph
Aj ja pijem okysličenú vodu. Viete prečo?
ph
ph

Voda

Voda, ktorá tečie z vodovodu v našich domácnostiach v každom prípade si vyžaduje úpravu. Kvalita vody v rôznych oblastiach je odlišná.

Na niektorých miestach spôsobuje problémy znečistená voda, inde zase tvrdá voda. Znečistená voda spôsobuje problémy hlavne u pitnej vody a tvrdá voda je problémom pre domáce spotrebiče, vane, drezy, ohrievače a kotle. Tieto problémy znepríjemnia náš každodenný život a znamenajú aj nemalé finančné výdavky.

Proti tvrdej vode sa môžeme brániť pomerne jednoducho. Najlepším riešením je zmäkčovač vody. Je to zariadenie, ktoré odstraňuje z vody ióny, ktoré robia vodu tvrdou. Zmäkčovač obsahuje živicu, ktorá má v sebe meniče iónov. Keď pre nedostatok miesta tento druh zmäkčovača vody nie je možné namontovať, vtedy doporučujeme elektronický zmäkčovač vody. Účinnosť tohto zariadenia v porovnaní s predchádzajúcim zariadením je 70-80%, ale dokonale chráni domáce spotrebiče proti vodnému kameňu.

Chlór, ktorý sa používa na dezinfikáciu pitnej vody obsahuje rôzne zlúčeniny - tzv. trihalogénmetány a nielen že zhoršuje chuť pitnej vody ale škodí aj zdraviu. Hoci chlórovanie zničí baktérie, ale tie baktérie tam zostanú aj naďalej.

Ťažké kovy, arzén, znečistenie s kyanidom  - aby sme spomenuli iba niekoľko prípadov, je možné vykázať skoro z každej vody, ktorá tečie z vodovodu. Mne nestačí, aby voda bola trochu čistá! Ja chcem čistú vodu!

V Nemecku, kde antikoncepcie začali užívať o niečo skôr ako u nás, už aj v 100 metrovej hĺbke pod hladinou našli stopy hormonálnych látok, ktoré pochádzajú z týchto prípravkov. Iba za posledné obdobie zbierajú lieky v lekárňach. Dovtedy sa lieky vyhadzovali do smetí, odtiaľ sa dostali do prírody, kde sa rozpustili v zemi a v podzemných vodách.

Najlepším riešením na prípravu kvalitnej čistej vody je zariadenie, ktoré funguje na báze reverznej osmózy. Táto čistička vody prečistí pitnú vodu na molekulárnej úrovni.

Viac informácií o čističke vody s RO nájdete pod menu Produkty.

ph
ph ph

Pracovná príležitosť

Aj Vy sa môžete stať našim spolupracovníkom

MLM(3).jpg

viac informácií

ph
ph ph

Dokumenty

Propagačné materiály a videá

na stiahnutieph
ph ph
Termékregisztrációph
ph ph
OxiClub


baldekor(1).jpg

Kammerer Zoltán háromszoros olimpiai bajnok ajánlásával!


ph
                                   2012 Pentaqua s.r.o. Každé právo vyhradené.
ph
Magyar English Român Deutsch Italiano Slovenský Español Україна 
ph