ph
ph
ph
ph
ph
ph ph
Rýchle menu

Hlavná stránka
Rady lekára
Výmenné miesta kyslíkových patrónov

ph
ph  

ph
Webáruház
ph
ph ph
Aj ja pijem okysličenú vodu. Viete prečo?
ph
ph

Skúsenosti zákazníkov

"Som 70 ročný dôchodca. 15 rokov mám vysoký krvný tlak a päť rokov ma trápi cukrovka. Aj predtým som pil okysličenú vodu, ktorá je dostupná vo väčších supermarketoch v PET fľaši. Vedel som že príjem kyslíka má pozitívny vplyv na moje choroby.
Okysličená voda v pet fľaši je drahá a nepociťoval som výrazné zlepšenie v mojom zdravotnom stave. Okysličenú vodu z kyslíkového sifónu pijem tri týždne. Denná dávka je 2L. Po uplynutí dvoch týždňov sa mi znížil krvný tlak aj pulz. 
Po konzultácii s lekárom užívam menšiu dávku liekov na zníženie krvného tlaku. Teraz už len každý druhý deň potrebujem lieky. Krvný tlak mám teraz 120-130/80. S pitím okysličenej vody zlepšila sa mi aj kondícia. Teraz už intenzívnejšie sa viem venovať mojim vnukom a verte mi, to ma teší najviac.
Nerobí mi problém ani horská túra, hoci to ide trošku pomalšie. Netrpezlivo čakám že okysličená voda aký vplyv bude mať na moju cukrovku. Viem, že to bude dlhší proces. 
Každému vrelo odporúčam okysličenú vodu. Výroba okysličenej vody pomocou kyslíkového sifónu je nenáročná a po finančnej stránke je oveľa výhodnejšia ako v balenej PET forme.

Keď som sa dozvedela o okysličenej vode a sifónovej fľaši hneď som začala surfovať na internete a hľadať, že vlastne k čomu je dobrá okysličená voda.
Výsledok bol taký, že vlastne okysličená voda je prospešná pre všetkých (1L/deň). Zúčastnila som sa aj jednej prednášky a rozhodla som sa vyskúšať okysličenú vodu. Po štyroch týždňoch mi ubudli dve kilá, hoci som nezmenila ani stravu ani životný štýl.
Len som denne vypila 1L okysličenej vody. Je to radostná udalosť pre mňa, lebo sa cítim oveľa lepšie a mám viacej energie. Smelo môžem odporučiť okysličenú vodu každému.

Okysličenú vodu pijem mesiac a pol. Stále som mala studené ruky, nohy a mala som problémy s krvným obehom. 30 rokov som fajčila takže niet sa čo čudovať, svaly a tepny v nohách som mala stále v kŕčoch. 
Pitím okysličenej vody moje nohy akoby ani neexistovali, sú ľahké a bez kŕčov. Beriem aj lieky na vysoký krvný tlak. Večernú dávku už môžem kľudne vynechať a tlak mám aj tak v norme. 
V celom tele cítím teplé prúdenie čo je dôkazom toho, že krvný obeh sa mi pekne obnovil a funguje tak ako má. Okysličená voda mi vrátila pohodu, odstránila dlhoročné problémy a cítím sa oveľa lepšie, mám viac sily preto ju pijem. Vrelo odporúčam každému."

ph
ph ph

Pracovná príležitosť

Aj Vy sa môžete stať našim spolupracovníkom

MLM(3).jpg

viac informácií

ph
ph ph

Dokumenty

Propagačné materiály a videá

na stiahnutieph
ph ph
Termékregisztrációph
ph ph
OxiClub


baldekor(1).jpg

Kammerer Zoltán háromszoros olimpiai bajnok ajánlásával!


ph
                                   2012 Pentaqua s.r.o. Každé právo vyhradené.
ph
Magyar English Român Deutsch Italiano Slovenský Español Україна 
ph