ph
ph
ph
ph
ph
ph ph
Rýchle menu

Hlavná stránka
Rady lekára
Výmenné miesta kyslíkových patrónov

ph
ph  

ph
Webáruház
ph
ph ph
Aj ja pijem okysličenú vodu. Viete prečo?

mainbal_3

ph
ph

Kyslíkový szifón

Okysličená voda pre naše zdravie!

Prečo by ste kupovali balené okysličené vody, keď môžete mať aj vlastný prístroj na prípravu okysličenej vody, pomocou ktorého si viete pripraviť hocikedy a hocikoľko okysličenej vody najlepšej kvality?

Po dôkladnej príprave firma Pentaqua s.r.o. začala distribúciu nenahraditeľných kyslíkových sifónov na prípravu okysličenej vody.
Odborníci ale aj celý rad výskumov potvrdilo blahodarné účinky okysličenej vody. Firma Liss a firma Pentaqua s.r.o. umožnili, aby okysličená voda bola dostupná pre každého. Kyslík je samotný život!

Kyslíkové patróny obsahujú minimálne 2000mg čistého kyslíka. Je dobré porovnať s inými okysličenými vodami, ktoré bežne dostať v supermarketoch. Tieto balené okysličené vody obsahujú podstatne menej kyslíka na jeden liter vody a počas skladovania strácajú obsah kyslíka. Kyslíkový sifón na prípravu okysličenej vody od firmy Pentaqua s.r.o. umožňuje, aby ste vždy mohli piť čerstvú okysličenú vodu. Týmto sme umožnili, aby členovia nášho systému mohli piť vždy čerstvú okysličenú vodu.
Firma Liss, ako výrobca kyslíkového sifónu a kyslíkových patrónov a firma Pentaqua s.r.o. so svojou spotrebiteľskou sieťou Pentaquanet úzko spolupracujú.

Distribúcia kyslíkového sifónu a kyslíkových patrónov prebieha výlučne iba sieťovým predajom. Tento produkt v obchodoch nekúpite. Firma Penataqua s.r.o. si založila svoj sieťový systém s názvom Pentaquanet. Každý člen klubu dostane zákaznícku kartu so svojim menom a kódom. Nákup alebo výmena kyslíkových patrónov je možné iba s touto zákazníckou kartou. Členovia klubu za uskutočnené nákupy dostanú provízie až do piatej úrovne.
Pre členov spotrebiteľského klubu zabezpečíme aj rad ďalších výhod. 

PITNÁ VODA + KYSLÍK = OKYSLIČENÁ VODA

20 výhod pitia okysličenej vody:

1. Kyslík prijatý cez žalúdok 10x rýchlejšie zvyšuje okysličenosť buniek, ako kyslík prijatý dýchaním. Fyzická únava tela je v prvom rade nedostatok okysličenosti svalov a vzniká v dôsledku nedostatku kyslíka a hemoglobínu. Pri veľkej fyzickej záťaži je okysličenosť krvi nedostačujúca buď nízkou pľúcnou kapcitou alebo zníženou hladinou kyslíka v ovzduší. Telo potom nedokáže dostatočne obnovovať regeneráciu svalových buniek - tzv. redox procesy.
2. Rýchlym transportom kyslíka pomocou okysličenej vody sa v krátkom čase odstráni nedostatok kyslíka v krvi - hypoxiu.
3. Po intenzívnom tréningu a vypití okysličenej vody sa hladina kyslíka v krvi zvýši z 90%  na 96,7%. Miesto 2 hodinového odpočinku sa telo zotaví v oveľa kratšom čase.
4. Pokojová srdcová frekvencia nastane oveľa rýchlejšie.
5. U športovcov, ktorí nepili okysličenú vodu ešte aj po 2 hodinách ostali zvýšené hodnoty plasticidného a kontraktilného napätia.
6. Stimuluje mikro-cirkuláciu v kapilárach.
7. Pri otrave oxidom-uhoľnatým môže zachrániť život.
8. U onkologických pacientoch ako doplňujúca terapia popri ožarovaní.
9. Zlepšuje regeneráciu kolagénu.
10. Podporuje správnu funkciu metabolizmu a krvného obehu.
11. Hladina kyslíka v pečeni sa zvýši o 43%, kým bežným dýchaním sa zvýši iba o 8%.
12. Podporuje aktivitu enzýmov v pečeni.
13. Zvyšuje detoxikáciu pečene.
14. Pomáha naplniť kyslíkové zásoby.
15. Po fyzickej záťaži znižuje hladinu kyseliny mliečnej.
16. Zvyšuje fyzickú a psychickú výkonnosť.
17. Zlepšuje celkový zdravotný stav, uľahčuje pohyb tým pacientom, ktorí trpia na pľúcne a astmatické ochorenia, na ochorenia koronárnych tepien a na chudokrvnosť.
18. Zastáva funkciu ochranného nápoja pri ťažkej fyzickej práci a na pracoviskách, kde vzduch je znečistený prachom, výparmi a plynmi.
19. Pomáha doplniť chýbajúci kyslík ľuďom, ktorí musia žiť v uzavretých priestoroch, sklených budovách, obchodných centrách a veľkomestách so zmenšujúcim sa obsahom kyslíka v ovzduší.
20. Podporuje lepšie využitie živín a potláča vytváranie metabolického odpadu.Kosárba tesz
ph
ph ph

Pracovná príležitosť

Aj Vy sa môžete stať našim spolupracovníkom

MLM(3).jpg

viac informácií

ph
ph ph

Dokumenty

Propagačné materiály a videá

na stiahnutiemainjobb_3e

ph
                                   2012 Pentaqua s.r.o. Každé právo vyhradené.
ph
Magyar English Român Deutsch Italiano Slovenský Español Україна 
ph